Bransoletka Złota – Alexis
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.73
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka stworzona z opływowych ogniw. |
| Długość | 21 cm / 22 cm |
| Przybliżona waga | 10,32 g / 10,79 g |
| Wielkość ogniwa | ok 1,5 x 0,7 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
| Możesz również zobaczyć TUTAJ : | VIDEO FACEBOOK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.