Bransoletka Złota - Big Love
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka z elementami ozdobnymi w kształcie serc, koloru żółtego oraz białego. Posiada przedłużkę umożliwiającą długości bransoletki. |
| Długość | 19,5 cm wraz z przedłużką |
| Przybliżona waga | 10,04 g |
| Długość przedłużki | 1,5 cm |
| Wielkość elementu ozdobnego wiszącego | 1,1 x 1,1 cm |
| Wielkość serca LOVE | 1,2 x 1,5 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.