Bransoletka Złota - Kate
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka składająca się z przeplecionych kwadratów oraz podwójnego łańcuszka - razem tworząc elegancką kombinację która jest lekka w swojej formie ale też widoczna na nadgarstku. Prawa strona kwadratów jest zdobiona grawerem natomiast lewa jest w pełnym błysku. Posiada przedłużkę umożliwiająca zmianę długości. |
| Długość | 19,0 cm w tym 1,5 cm przedłużki |
| Wymiar elementów kwadratowych | 0,6 x 0,6 cm |
| Długość łańcuszka | ok 2,5 cm |
| Przybliżona waga | 4,62 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
| Możesz również zobaczyć TUTAJ : | VIDEO INSTAGRAM |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.