Bransoletka Złota - Niezapominajka z Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka z elementem ozdobnym w kształcie niezapominajki zdobionej biała cyrkonią. Posiada przedłużkę umożliwiającą zmianę długości bransoletki. |
| Długość | 20,5 cm wraz z przedłużką |
| Przybliżona waga | 1,05 g |
| Długość przedłużki | 3,00 cm |
| Wielkość elementu ozdobnego | 0,7 x 0,7 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
| Możesz również zobaczyć TUTAJ : | VIDEO INSTAGRAM |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.