Bransoletka Złota - Oko Proroka Masa Perłowa II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka z elementami ozdobnymi o kształcie oka proroka stworzonego z masy perłowej oraz okrągłych blaszek na których naniesiona jest kolorowa emalia tworząca wzór oka proroka ( na jednej stronie ) Posiada przedłużkę umożliwiającą zmianę długości - maksymalna długość to 18,5 cm a krótsza to 16,0 cm. Lato |
| Długość | 18,5 cm w tym 2,5 cm przedłużki |
| Przybliżona waga | 1,45 g |
| Elementy ozdobne o wymiarze | 0,6 x 0,6 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Masa | Masa perłowa |
| Emalia | Biała, Niebieska, Czarna |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.