Bransoletka Złota na Nogę - Błękit
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka na nogę o splocie Ankier wraz z elementem ozdobnym w kształcie grawerowanej kulki, kolorowych cyrkonii i gwiazdki. Posiada przedłużkę umożliwiająca zmianę długości. Lato |
| Długość | 27,0 cm w tym 2,5 cm przedłużki |
| Przybliżona waga | 1,23 g |
| Element ozdobny o wymiarze | 0,6 cm (gwiazdka) oraz 0,3 cm (kulka) |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Błękitna cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Rozmiar Bransoletki | 27,0 cm w tym 2,5 cm przedłużki |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.