Bransoletka Złota na Nogę - Czarne Oczko
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka na nogę zdobiona czarnymi oczkami z emalii. Lato |
| Długość | 27 cm |
| Przybliżona waga | 1,06 g |
| Elementy ozdobne o wymiarze | ok 0,1 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Czarna |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.