Bransoletka Złota na Nogę - Kulka z Motylem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka na nogę o splocie Ankier wraz z elementami ozdobnym w kształcie nieruchomej kulki i wiszącego motyla przesuwanego po łańcuszku. Posiada przedłużkę umożliwiająca zmianę długości. Lato |
| Długość | 26,5 cm w tym 2,5 cm przedłużki |
| Przybliżona waga | 1,25 g |
| Element ozdobny o wymiarze | ok 0,8 x 0,9 cm |
| Średnica kulki | ok 0,3 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Rozmiar Bransoletki | 26,5 cm w tym 2,5 cm przedłużki |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.