Bransoletka Złota na Nogę - Kulki z Ręką Fatimy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota bransoletka na nogę o splocie Ankier wraz z elementem ozdobnym w kształcie ręki fatimy zdobionej białą cyrkonią oraz wypukłych drobnych kulek. Posiada przedłużkę umożliwiająca zmianę długości. Lato |
| Długość | 26,5 cm w tym 3,0 cm przedłużki |
| Przybliżona waga | 2,05 g |
| Element ozdobny o wymiarze | ręka fatimy : ok 0,7 x 1,0 cm ; kulka : ok 0,2 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała Cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Rozmiar Bransoletki | 26,5 cm w tym 3,0 cm przedłużki |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.