Kolczyki Złote - Cyrkonia Biała
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote wiszące kolczyki zdobione białą cyrkonią na zapięcie typu angielskiego |
| Długość kolczyka | 3,0 cm |
| Wymiar elementu ozdobnego | 0,5 x 0,5 cm |
| Przybliżona Waga | 4,9 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.