Kolczyki Złote - Klara
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki o owalnym kształcie zdobione na środku szyny czarną emalią na zapięcie typu sztyft. |
| Wymiar kolczyka | 2,9 x 1,1 cm |
| Szerokość kolczyka | 0,2 cm |
| Przybliżona waga | 3,11 g |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Czarna |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.