Kolczyki Złote - Koła Klasyczne Grube 28 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki o kształcie średniego koła i wypukłej formie. |
| Średnica kolczyka | 2,8 cm |
| Grubość koła | 0,4 cm |
| Przybliżona waga | 3,56 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
| Możesz również zobaczyć TUTAJ : | VIDEO INSTAGRAM |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.