Kolczyki Złote - Kwiatek z Masą Perłową II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki o kształcie kwiatków. W punkcie centralnym biała masa perłowa. Zapięcie typu angielskiego. |
| Całkowita wielkość kolczyka | 1,4 x 0,6 cm |
| Wielkość owalu | 0,6 x 0,6 cm |
| Przybliżona waga | 1,61 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Masa | Biała Perłowa |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.