Kolczyki Złote - Łezka z Cyrkonią II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki o wzorze łezki zdobionej biała cyrkonią. Kolczyki na angielskim zapięciu. |
| Całkowita długość kolczyka | 1,9 cm |
| Wymiar łezki | 0,9 x 1,1 cm |
| Przybliżona waga | 2,17 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.