Kolczyki Złote - Motylek Kolorowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki z zapięciem typu angielskiego o kształcie motylków zdobionych różową i turkusową emalią. |
| Wielkość kolczyka | 0,4 x 0,5 cm |
| Długość całego kolczyka | 1,4 cm |
| Przybliżona waga | 0,91 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Różowa i Turkusowa |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.