Kolczyki Złote - Niebieskie Oczka II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki z czterema niebieskimi cyrkoniami na zapięciu angielskim |
| Średnica | największe oczko - 0,3 cm najmniejsze oczko - 0,2 cm |
| Wysokość kolczyka | 1,0 cm |
| Przybliżona waga | 1,94 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Niebieska cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.