Kolczyki Złote - Nutki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki o kształcie nutek zdobionych białą cyrkonią. Zapięcie typu sztyft. |
| Wymiary | 0,8 cm x 0,7 cm |
| Przybliżona waga | 1,15 g |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte i Białe |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.