Kolczyki Złote - Owalna Niebieska Cyrkonia II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote wiszące kolczyki zdobione niebieską cyrkonią na zapięcie typu angielskiego. Idealnie pasujące do kompletu z zawieszką czy pierścionkiem. |
| Długość kolczyka | 1,9 cm |
| Wielkość cyrkonii | 1,0 x 0,6 cm |
| Przybliżona Waga | 2,83 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Niebieska cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.