Kolczyki Złote - Perła 1,0
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki zdobione białą perłą słodkowodną o zapięciu typu sztyft. Lato |
| Przybliżona waga | 3,2 g |
| Średnica perły | 1,0 cm |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Perła | Biała słodkowodna |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
| Możesz również zobaczyć TUTAJ : | VIDEO INSTAGRAM |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.