Kolczyki Złote - Pies Jamnik z Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.2
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki z zapięciem na sztyft o kształcie jamnika zdobionego białą cyrkonią. |
| Wymiar kolczyka | ok 0,9 x 0,5 cm |
| Przybliżona waga | 0,93 g |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Zapięcie Kolczyka | Sztyft |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.