Kolczyki Złote - Precelki Zdobione Trio VI
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Szykowne złote kolczyki z zapięciem typu angielskiego o kształcie precelków. W trzech kolorach biały, żółty i różowy. Piękny prezent dla kobiety! |
| Wymiar kolczyka | ok 0,9 x 0,9 cm |
| Grubość kolczyka | ok 0,6 cm |
| Długość kolczyka | 1,7 cm |
| Przybliżona waga | 2,87 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte, Białe, Różowe |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.