Kolczyki Złote - Średnie Koła z Perłą
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote średnie kolczyki o kształcie koła z elementami ozdobnym w formie wiszącej perły. |
| Długość kolczyka | 2,5 cm |
| Długość elementu ozdobnego | 0,9 cm |
| Przybliżona średnica koła | 1,4 cm |
| Przybliżona waga | 1,97 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Perła | Biała słodkowodna |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.