Kolczyki Złote - Wiszące Ażurowe Duo
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote wiszące kolczyki o przestrzenno-ażurowej formie. Krańce kolczyka zdobione białym zlotem. Kolczyk posiada zapięcie typu angielskiego. |
| Długość kolczyka | 4,5 cm |
| Długość elementu ozdobnego | 3,0 cm |
| Przybliżona waga | 3,94 g |
| Maksymalna szerokość | 1,5 cm |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte i Białe |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.