Kolczyki Złote Wiszące - Kair
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote wiszące kolczyki z zapięciem na sztyft, czarna szlifowana cyrkonia osadzona w grawerowanym okręgu. |
| Średnica kolczyka | 0,7 cm |
| Przybliżona waga | 1,75 g |
| Długość kolczyka | 4,1 cm |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Czarna szlifowana cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.