Kolczyki Złote Wiszące - Podłużne Podwójne
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.67
OPIS
| Opis produktu | Kolczyki wiszące wraz z elementami ozdobnymi - pałeczki w kolorze żółtego złota. |
| Długość kolczyka | 6,5 cm i 3,5 cm |
| Długość elementu ozdobnego | 3,1 cm i 1,6 cm |
| Przybliżona waga | 2,78 g |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.