Kolczyki Złote - Wiszące Romby
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki wiszące z elementami ozdobnymi w kształcie rombów o zapięciu typu sztyft. |
| Długość kolczyka | 6,5 cm |
| Wymiar elementów ozdobnych | 1,2 cm (błysk), 1,8 cm (mat), 1,5 cm (błysk), 0,9 cm (mat) |
| Przybliżona waga | 5,33 g |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Zapięcie Kolczyka | Sztyft |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.