Naszyjnik Złoty - Perła z Sercem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty naszyjnik z elementem ozdobnym - perła oraz serce. Naszyjnik posiada przedłużkę umożliwiającą zmianę długości wedle upodobania, która zakończona jest małą białą cyrkonią. Idealny i delikatny prezent dla dziewczyny. Maksymalna długość to 45 cm. |
| Długość łańcuszka | 45,0 cm w tym 3,0 cm przedłużki |
| Średnica elementu ozdobnego | perła 0,5 cm |
| Wymiar elementu ozdobnego | serce 0,7 x 0,6 cm |
| Przybliżona waga | 1,25 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Perła | Biała perła słodkowodna |
| Kamień | Białą cyrkonia |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.