Naszyjnik Złoty - Pszczoła z Emalią i Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty naszyjnik z elementem ozdobnym w kształcie pszczoły zdobionej czarną i żółtą emalią oraz białą i czarną cyrkonią. Lato |
| Długość łańcuszka | 45,0 cm w tym 3,0 cm przedłużki |
| Wymiar elementów ozdobnych | 1,0 x 1,0 cm |
| Przybliżona waga | 1,54 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała i czarna cyrkonia |
| Emalia | Czarna i żółta |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.