Pierścionek Złoty - Cyrkonia Okrągła
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty pierścionek z białą cyrkonią o okrągłym kształcie, osadzoną na czterech łapkach. |
| Rozmiar | 15 |
| Wielkość centralnej cyrkonii | 0,6 x 0,6 cm |
| Waga orientacyjna | 2,17 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia - osadzenie kamienia na czterech łapkach ( wysokość ok 0,4 cm ) |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
SPRAWDŹ ROZMIAR PIERŚCIONKA:
Dane techniczne
| Rozmiar Pierścionków | 15 |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.