Pierścionek Złoty - Cyrkonia Punktowa Duża
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.5
OPIS
| Opis produktu | Złoty pierścionek z białą cyrkonią osadzoną na czterech łapkach które po bokach są ozdobione małymi cyrkoniami. Obrączka pierścionka również ozdobiona małymi cyrkoniami. |
| Rozmiar | 13 |
| Średnica centralnej cyrkonii | ok 0,72 cm |
| Waga orientacyjna | 2,64 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia - osadzenie kamienia na czterech łapkach ( wysokość ok 0,5 cm ) |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
SPRAWDŹ ROZMIAR PIERŚCIONKA:
Dane techniczne
| Rozmiar Pierścionków | 13 |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.