Pierścionek Złoty - Różaniec z Cyrkonią
Cena regularna:
1 700,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty pierścionek w formie cienkiej obrączki ozdobiona białymi cyrkoniami i jednym elementem krzyżyka. |
| Rozmiar | 15 |
| Szerokość obrączki | ok 0,32 cm |
| Waga orientacyjna | 2,00 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
SPRAWDŹ ROZMIAR PIERŚCIONKA:
Dane techniczne
| Rozmiar Pierścionków | 15 |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.