Zawieszka Złota – Agrafka z Czarną Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o kształcie agrafki zdobionej czarnymi cyrkoniami. |
| Długość zawieszki | 3,0 cm |
| Wymiary elementu ozdobnego | 2,2 x 0,7 cm |
| Przybliżona waga | 1,20 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Czarna Cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.