Zawieszka Złota - Blaszka z Orłem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka w kształcie blaszki z Orłem. |
| Szerokość blaszki | 1,8 cm |
| Długość zawieszki | 3,4 cm |
| Wielkość orła | 1,7 x 1,6 cm |
| Przybliżona waga | 5,69 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.