Zawieszka Złota - Cudowny Medalik w Bordowych Cyrkoniach
Cena regularna:
1 114,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.67
OPIS
| Opis produktu | Złoty cudowny medalik zdobiony bordową cyrkonią. |
| Wysokość medalika | 1,4 cm wraz z koluszkiem 2,4 cm |
| Szerokość medalika | 1,2 cm |
| Przybliżona waga | 1,3 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Bordowa Cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.