Zawieszka Złota - Drzewko Szczęścia na Masie Perłowej
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka w kształcie drzewka szczęścia na białej masie perłowej. |
| Długość zawieszki | 1,6 cm |
| Średnica zawieszki | 1,0 cm |
| Waga | 0,66 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Wypełnienie | Masa Perłowa |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.