Zawieszka Złota - Gwiazdka z Cyrkonią IV
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o kształcie gwiazdki ozdobionej białymi cyrkoniami. |
| Długość zawieszki | 1,4 cm natomiast bez koluszka to 0,9 cm |
| Szerokość zawieszki | 0,9 cm |
| Waga | 0,46 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.