Zawieszka Złota - Krzyżyk Przestrzenny II
Cena regularna:
895,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o kształcie przestrzennego krzyżyka. |
| Wielkość zawieszki | 2,4 x 1,3 cm |
| Długość zawieszki | 3,1 cm |
| Grubość zawieszki | 0,2 cm |
| Przybliżona waga | 1,04 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.