Zawieszka Złota - Księżyc z Cyrkonią II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.25
OPIS
| Opis produktu | Złota wypukła zawieszka w kształcie księżyca zdobiona białą cyrkonią. |
| Długość zawieszki | 2,0 cm |
| Przybliżona waga | 1,29 g |
| Wielkość elementu ozdobnego | 1,1 x 1,4 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.