Zawieszka Złota - Myszka z Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.33
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o kształcie Myszki zdobionej białymi cyrkoniami. |
| Długość zawieszki | 2,4 cm natomiast bez koluszka 1,7 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 1,3 cm |
| Przybliżona waga | 0,91 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte i Białe |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.
Piotr
Piękna zawieszka. Przyszła pięknie zapakowana. Wszystko super,dziękuję.