Zawieszka Złota - Pszczoła IV
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o kształcie pszczoły. Oczka pszczoły zdobione czarną emalią. Natomiast skrzydełka ażurowe podniesione do góry. Lato |
| Długość zawieszki | 2,0 cm natomiast bez koluszka to 1,3 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 2,1 cm |
| Wysokość zawieszki | 0,4 cm |
| Przybliżona waga | 1,55 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Czarna |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.