Zawieszka Złota - Punktowa Biała Cyrkonia 0,6 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o okrągłym kształcie zdobiona białą cyrkonią. |
| Długość zawieszki | 1,1 cm natomiast bez koluszka to 0,6 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 0,6 cm |
| Wysokość zawieszki | 0,3 cm |
| Przybliżona waga | 0,47 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.