Zawieszka Złota - Rower Bicykl
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o kształcie roweru. |
| Długość zawieszki | 2,3 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 1,6 cm |
| Przybliżona waga | 1,21 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte i Białe |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.