Zawieszka Złota Różowa - Aniołek z Cyrkonią
Cena regularna:
570,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
OPIS
| Opis produktu | Złota różowa zawieszka o kształcie aniołka ozdobionego białymi cyrkoniami. |
| Długość zawieszki | 1,9 cm natomiast bez koluszka to 1,2 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 10,9 cm |
| Przybliżona waga | 0,67 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Różowe |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.