Zawieszka Złota - Serce Mini Różowa Cyrkonia
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o kształcie serca zdobionego różową cyrkonią. |
| Długość zawieszki | 0,9 cm natomiast bez koluszka to 0,5 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 0,5 cm |
| Wysokość zawieszki | 0,3 cm |
| Przybliżona waga | 0,32 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Różowa cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.