Zawieszka Złota - Tancerka z Cyrkonią Brązową
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o kształcie tancerki zdobionej białą i brązową cyrkonią. |
| Długość zawieszki | 3,0 cm, bez koluszka - 2,2 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 1,4 cm |
| Przybliżona waga | 1,78 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała i brązowa cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.