Zawieszka Złota - Ważka Kolorowa II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.25
OPIS
| Opis produktu | Dwustronna złota zawieszka o kształcie ważki zdobiona kolorową emalią. |
| Długość zawieszki | 2,3 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 3,1 cm |
| Przybliżona waga | 0,66 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Biel, Czerwień, Żółć, Błękit, Granat |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.