Złoty Łańcuszek - Ankier Duży 60 cm
Cena regularna:
4 740,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty łańcuszek o splocie Ankier. Solidny łańcuszek nadający się do wisiorów. |
| Długość łańcuszka | 60 cm |
| Przybliżona grubość splotu | 0,2 cm |
| Przybliżona waga | 5,71 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Długość Łańcuszka | 60 cm |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.