Złoty Łańcuszek - Kostka Wenecjana Duża 65 cm
Cena regularna:
3 711,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty łańcuszek o splocie diamentowanej kostki wenecjany. |
| Długość łańcuszka | 65 cm |
| Przybliżona szerokość splotu | 0,1 cm |
| Przybliżona waga | 4,47 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Długość Łańcuszka | 65 cm |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.