Złoty Łańcuszek - Pancerka 45 cm
Cena regularna:
1 337,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty delikatny łańcuszek o splocie Pancerka. Splot często wybierany dla mężczyzn natomiast w ostatnim czasie modny również wśród kobiet. |
| Długość łańcuszka | 45 cm |
| Przybliżona szerokość splotu | 0,15 cm |
| Przybliżona grubość splotu | 0,03 cm |
| Przybliżona waga | 1,62 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Długość Łańcuszka | 45 cm |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.