Złoty Łańcuszek Różowy - Ankier II 50 cm
Cena regularna:
1 403,00 zł
Promocja trwa do 31 maja 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty łańcuszek w kolorze różowym o splocie Ankier. |
| Długość łańcuszka | 50 cm |
| Przybliżona grubość splotu | 0,1 cm |
| Przybliżona waga | 1,61 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Różowe |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Długość Łańcuszka | 50 cm |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.